Açık Halısaha

Tesis ebatları müşteri tarafından mevcut ihtiyaçlar ve araziye göre belirlenir. Ortalama ebat 29x37=1.073 m² dir. Açık  halı sahanın, zemin yapımı(firmamızın kontrolü altında) müşteri tarafından ( dolgusu, havuz betonu ve sıkıştırılması yapılıp 1no mıcır serildikten sonra) yapımcı firma CK Group’a teslim edilecektir. Yapımcı firma;  zemin mıcır mastarını yapacak mıcır üzerine keçe serdikten sonra 55mm halıyı zemine serecek, tüm halı yapıştırmalarını yaparak oyun çizgilerini çizecektir.Montajı tamamlanan halı içerisine fırınlanmış silis kum dolgusu ve üzerine sbr siyah granül dolgusu homojen bir şekilde serilerek zemin futbol oynamaya müsait hale getirilecektir.Çelik aksamı  8 metre yüksekliğinde dikey  borulardan meydana gelecektir.Sahanın çevresine 4 metre yüksekliğinde 50X50X3mm daldırma galvanizli fens teli çekilecek,  telden sonraki 4m  kısım ise özel yapım olan ağ ile  kaplanacaktır.Sahanın aydınlatılması için 20 adet 400W metal halide projektör kullanılacak, bunun 12 adeti oyun için 8 adeti jeneratör için yerine monte edilecek ve sahanın  elektrik tesisatı idari binanın elektrik panosuna kadar çekilecektir. Kale arkaları ise konsollu ağ ile (futbol topunun ve telin ömrünü uzun tutmak için) çevrilecektir. Sahada kullanılacak olan tüm çelik aksam ise özel yapım metalik gri boya ile boyanacaktır.
KULLANILACAK MALZEMELER
1-Çelik Aksamı: Metal iskeleti oluşturan 8m dikey borular 76 x 3 mm,kayıtlar 48 x 3 mm siyah standart
borulardan meydana gelecektir.Tüm çelik aksam metalik gri boya ile (özel)boyanacaktır.
2-Tel Örgü: 4 mt yüksekliğinde 50X50X3mm daldırma galvanizli kafes tel kullanılacaktır. İmalat Mersindeki fabrikamızda yapılacaktır.
3-Ağ: Yanlarda 4 mt yüksekliğinde 120 numara 15 göz aralıklı tek kat,konsollarda ( tampon ağı ) 90 numara 15 göz aralıklı çift kat,kale arkalarında ve üstte 66 numara 15 göz aralıklı tek kat 4 iklim koşullarına da dayanıklı el örgüsü ağ çekilerek,floş ipten kale fileleri takılacaktır.
4-Aydınlatma: Aydınlatma sisteminde 20 adet 400W iç donanımlı metal halide projektörler kullanılacaktır. (12 adet oyun için 8 adet jeneratör) Tesisat panoya kadar çekilecektir.
5-Halı: 55mm  sentetik çim halı, helmetin bezi, yapıştırıcı, çizgiler, sentetik jeotekstil keçe kumaş,silis kum
dolgusu ve sbr siyah granül dolgusu yapılarak zemin futbol oynamaya müsait bir şekilde teslim edilecektir.